Santuario Calango Villa
Santuario Calango Villa tilbyder en god indkvartering til 2 gæster i Pirenópolis.
Villaen har en bekvem placering i Pirenópolis, 7 km fra Lavras de Ouro Museum.
Gæsterne vil nyde haven udsigt fra værelset. Gæsterne kan benytte 1 badeværelser.
Feriehus indeholder et fuldt udstyret køkken til madlavning.
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
På værelset
- Terrasse
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Santuario Calango Villa?
Gæster på Santuario Calango Villa kan parkere deres bil i en gratis privat parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Santa Genoveva/Goiania fra Santuario Calango Villa?
Der er 115 km mellem Santa Genoveva/Goiania og Santuario Calango Villa. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Santuario Calango Villa?
Gæsterne vil kunne bo i Santuario Calango Villa med deres kæledyr.